آمادگی شرکت چینی برای سرمایه گذاری ۴۵۰ میلیون دلاری  درمنطقه ویژه اقتصادی گلستان

20171203_095301_004

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گلستان از آمادگی یک شرکت چینی برای سرمایه گذاری ۴۵۰ میلیون دلاری در منطقه ویژه اقتصادی گلستان( اترک) خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان، حجت اله خلیل زاده در نشست با سرمایه گذاران چینی اظهار داشت: این سرمایه گذاری در ۳ فاز به مساحت ۳۰ هکتار در منطقه ویژه اقتصادی گلستان ایجاد خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه  براساس اعلام سرمایه گذار چینی، عمده محصولات  تولیدی این واحد صنعتی، صادراتی خواهد بود ادامه داد: این سرمایه گذاری در زمینه تولید فرآورده های معدنی  استرانسیوم نظیر کربنات و نیترات  استرانسیوم است.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گلستان از آمادگی کامل این شرکت در زمینه جذب سرمایه گذاری خارجی در منطقه ویژه اقتصادی اترک با تامین امکانات زیربنایی خبر داد و گفت: شرکت شهرک های صنعتی استان گلستان، تمامی امکانات و تلاش های خود را برای استقرار این واحد تولیدی در منطقه ویژه اقتصادی به کار خواهد گرفت.

همجواری با مرز اینچه برون، نزدیکی به ایستگاه راه آهن قزاقستان، ایران، فرودگاه بین المللی گرگان و قرار داشتن در کریدور شمال جنوب و نزدیکی به کشورهای sis از مهمترین مزایای منطقه ویژه اقتصادیگلستان( اترک) است.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *