آغاز واگذاري اراضي ناحیه صنعتی گمیشان به متقاضیان سرمایه گذاری  در حوزه  نگهداری و فراوری میگو

IMG_20171122_134718

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان گلستان از آغاز واگذاری اراضی ناحیه صنعتی گمیشان به متقاضیان سرمایه گذاری در حوزه نگهداری و فرآوری میگو خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان، حجت اله خلیل زاده اظهار داشت: بر این اساس شرکت شهرک های صنعتی استان  از متقاضيان به منظور انعقاد قرارداد سرمايه‌گذاري و تحويل اراضي دعوت به عمل  می آورد.

وی افزود:  ناحيه صنعتي گميشان از نواحي صنعتي مصوب اين استان بوده كه همزمان با ايجاد سايت پرورش ميگو در شهرستان گميشان، طراحي و جانمايي شده بود كه با حمایت ها و همراهی های استاندار گلستان شرايط واگذاري اراضي آن به متقاضيان سرمايه‌گذاري ميسر شد.

به گفته وی با توجه به بهره‌برداري از سايت مذكور اين موضوع به يكي از دغدغه‌هاي پرورش دهندگان ميگو در منطقه تبديل شده بود که پس از صدور دستور پيگيري ايجاد سازوكار لازم ، مشكل واگذاري اراضي ناحيه صنعتي گمیشان به متقاضيان سرما‌يه‌گذاري در حوزه نگهداري و فرآوري ميگو حل شد.

فرماندار شهرستان گمیشان نیز گفت: این واگذاری در پی حضور استاندار گلستان در شهرستان طی فروردین ماه سال جاری و همراهی مسئولان شهرستانی انجام شد.

امیرشیر توماج خاطر نشان کرد: پیرو دستور استاندار گلستان و پیگیری های شرکت شهرک های صنعتی استان در حال حاضر واگذاری اراضی در ناحیه تخصصی شیلات جهت احداث کارگاه ها و کارخانه های نگهداری و فرآوری میگو آغاز شده است.

توماج یادآور شد: با راه اندازی این کارخانه ها در ناحیه تخصصی شیلات ضمن تکمیل شدن چرخه تکثیر، پرورش و فرآوری میگو در شهرستان موجبات رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال پایدار مضاعف در سطح شهرستان خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *